Nowe logo Metod Furniture

22 grudnia, 2020

W nadchodzącym roku nasza firma kończy 10 lat. Przez ten czas wiele się zmieniło. Chcemy te zmiany odzwierciedlić w postaci nowego logo, które teraz bardziej oddaje to kim aktualnie jesteśmy i kim chcemy być. Zmiana wizerunku jest częścią naszego stałego rozwoju.

Nowe Metod Furniture

Nowa identyfikacja wizualna Metod Furniture to rewolucyjna zmiana. Nowe logo. Odświeżone kolory. Wszystko dopasowane do najnowszych trendów w grafice. Od jakiegoś czasu możecie już oglądać nowe logo i kolorystykę na naszej stronie internetowej, profilach społecznościowych i w innych miejscach. 

Skąd Pomysł na Nowe Logo i Kolory 

Nasze nowe logo jest bliższe charakterowi naszej firmy i wartościom, które reprezentujemy. Jest energetyczne, dynamiczne i silne. Do stworzenia naszego znaku wykorzystaliśmy połączenie trzech kluczowych symboli. Prostokąty i kwadraty oznaczaja meble – nasz produkt. Litery „M” i “F” oznaczają naszą nazwę, a turkusowa kropka pokazuje sposób naszej pracy. Tak jak w zdaniu postawienie kropki oznacza pewność zakończenia wypowiedzi, tak my kończąc naszą pracę jesteśmy jej pewni i możemy postawić ostatnia kropkę. Minimalistyczne kształty i odważna kolorystyka wyrażają nas jako silną i solidną firmę.

Co Dalej

Uruchomiliśmy nową stronę internetową o nowoczesnym designie. Celem nowej strony jest prezentacja treści w bardzo przejrzysty i uporządkowany sposób. Chcemy zapewnić odwiedzającym naszą stronę łatwy dostęp do informacji o naszej firmie i świadczonych przez nas usługach. 

Zmiany jeszcze nie wszędzie zostały wprowadzone. W oparciu o nową identyfikację wizualną będą powstawały nowe materiały drukowane oraz gadżety. Cieszymy się z nowego wizerunku firmy i możliwości jakie niesie. Odświeżony wizerunek z pewnością będzie kolejnym, skutecznym narzędziem budowy silnej marki i przyczyni się do rozwoju naszej firmy.

Powiązane posty

19 pomysłów na wielkanocne dekoracje

19 pomysłów na wielkanocne dekoracje

Te pomysły na dekoracje wielkanocne sprawią, że pierwsze święta w tym roku będą wyjątkowe! Wprowadź trochę słońca i energii nowej pory roku do swojego domu dzięki naszym pomysłom na wielkanocne dekoracje. Skorzystaj z naszego przewodnika, aby uzyskać tradycyjny...

Meble z recyklingu – drugie życie tworzyw sztucznych w Twoim domu.

Meble z recyklingu – drugie życie tworzyw sztucznych w Twoim domu.

Wykorzystanie bardziej inteligentnych tworzyw sztucznych, wydłużenie ich trwałości i projektowanie z myślą o przyszłości, także pod względem estetycznym, z myślą o wycofaniu z eksploatacji. To mogą być główne założenia definiujące rolę, jaką świat designu może sobie...

Trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz w 2021 roku

Trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz w 2021 roku

Każda osoba, która planuje urządzanie domu lub mieszkania, powinna dowiedzieć się, jakie są najważniejsze trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz w 2021 roku.  Aranżacja wnętrz i ich wystrój, są bardzo istotnymi kwestiami, które często mogą sprawiać kłopot...

Kontakt

Telefon

793 490 046

Adres

Zakopiańska 6

64-920 Piła