Nowe logo Metod Furniture

22 grudnia, 2020

W nadchodzącym roku nasza firma kończy 10 lat. Przez ten czas wiele się zmieniło. Chcemy te zmiany odzwierciedlić w postaci nowego logo, które teraz bardziej oddaje to kim aktualnie jesteśmy i kim chcemy być. Zmiana wizerunku jest częścią naszego stałego rozwoju.

Nowe Metod Furniture

Nowa identyfikacja wizualna Metod Furniture to rewolucyjna zmiana. Nowe logo. Odświeżone kolory. Wszystko dopasowane do najnowszych trendów w grafice. Od jakiegoś czasu możecie już oglądać nowe logo i kolorystykę na naszej stronie internetowej, profilach społecznościowych i w innych miejscach. 

Skąd Pomysł na Nowe Logo i Kolory 

Nasze nowe logo jest bliższe charakterowi naszej firmy i wartościom, które reprezentujemy. Jest energetyczne, dynamiczne i silne. Do stworzenia naszego znaku wykorzystaliśmy połączenie trzech kluczowych symboli. Prostokąty i kwadraty oznaczaja meble – nasz produkt. Litery „M” i “F” oznaczają naszą nazwę, a turkusowa kropka pokazuje sposób naszej pracy. Tak jak w zdaniu postawienie kropki oznacza pewność zakończenia wypowiedzi, tak my kończąc naszą pracę jesteśmy jej pewni i możemy postawić ostatnia kropkę. Minimalistyczne kształty i odważna kolorystyka wyrażają nas jako silną i solidną firmę.

Co Dalej

Uruchomiliśmy nową stronę internetową o nowoczesnym designie. Celem nowej strony jest prezentacja treści w bardzo przejrzysty i uporządkowany sposób. Chcemy zapewnić odwiedzającym naszą stronę łatwy dostęp do informacji o naszej firmie i świadczonych przez nas usługach. 

Zmiany jeszcze nie wszędzie zostały wprowadzone. W oparciu o nową identyfikację wizualną będą powstawały nowe materiały drukowane oraz gadżety. Cieszymy się z nowego wizerunku firmy i możliwości jakie niesie. Odświeżony wizerunek z pewnością będzie kolejnym, skutecznym narzędziem budowy silnej marki i przyczyni się do rozwoju naszej firmy.

Powiązane posty

6 pomysłów na aranżację TV

6 pomysłów na aranżację TV

W dzisiejszych czasach telewizory często znajdują się na ścianach, ale jeśli chodzi o decyzję, jak chcesz stworzyć idealną ścianę TV, może być wyzwaniem, aby wybrać właściwe miejsce i odpowiedni układ. Oto 6 różnych sposobów jak można stworzyć ścianę TV, która...

10 pomysłów na dekorację ścian

10 pomysłów na dekorację ścian

Szukasz pomysłów na dekorację ścian, aby odświeżyć swoją przestrzeń? Ściany są pełne możliwości - a kilka dodatków może sprawić, że dom będzie wyglądał całkowicie inaczej. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem sztuki, entuzjastą przyrody, czy miłośnikiem...

Style Wnętrz: Współczesny

Style Wnętrz: Współczesny

Style Wnętrz to seria, w której będziemy zagłębiać się w to, co sprawia, że popularne style projektowania wnętrz są tak popularne. Będziemy odkrywać czym one są, filozofię i historię za nimi stojącą oraz wskazówki jak osiągnąć tę specyficzną estetykę. Dziś będziemy...

Kontakt

Telefon

793 490 046

Adres

Zakopiańska 6

64-920 Piła