Kim jesteśmy

Historia naszej rodzinnej firmy sięga 2011 roku. To wtedy wraz z Tatą założyliśmy warsztat, który składał się z zaledwie dwóch pomieszczeń. Chcieliśmy tworzyć meble oryginalne i niepowtarzalne, dostosowane do potrzeb i charakteru Klienta. Powoli budowaliśmy całą infrastrukturę. Budżet był niewielki, dlatego pierwszy piec i pierwsze instalacje elektryczne musieliśmy stworzyć samodzielnie. Zaczęły spływać pierwsze zlecenia, a za wynagrodzenie stale rozwijaliśmy naszą małą pracownię. Nabieraliśmy doświadczenia, które pozwalało nam lepiej spełniać oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy coraz więcej zadań, dzięki czemu mogliśmy wzbogacić firmę o kolejne potrzebne sprzęty. Po dwóch latach w naszym zakładzie powstała spawalnia. 

Krokiem milowym w historii naszej firmy był rok 2015, kiedy pojawił się klient, który zaproponował realizację dużego zamówienia – zaufał nam na tyle, by zlecić wyposażenie całego domu na wysokim poziomie. To pozytywnie zakończone zlecenie pozwoliło na dalszy rozwój pracowni. Jako pierwsi w całym regionie kupiliśmy prasę do fornirowania, która umożliwiła nam poszerzenie usług firmy o całą gamę nowych produktów. Niedługo potem dostaliśmy pierwsze zlecenie, które miało trafić zagranicę, a rok później po raz pierwszy wystawiliśmy swoje realizacje na jesiennej edycji prestiżowych targów Maison&Object w Paryżu. 

Nasze wartości

Ludzie

Dbamy o komfort i stały rozwój naszych pracowników. Szkolimy naszych specjalistów od punktu „0”, wdrażając ich we wszystkie tajniki stolarstwa. Nadajemy kształt marzeniom naszych Klientów, a tworząc, mamy na uwadze troskę o wygodę użytkowania, wysoką jakość i estetykę

Szacunek

Wiemy, że najważniejszą kwestią w życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym jest wzajemny szacunek. Kierujemy się nim podczas współpracy z Klientem, z uwagą słuchając jego potrzeb i w każdej chwili służąc pomocą. Należytym szacunkiem darzymy również materiały, z których tworzymy. Traktujemy je nie tylko jako budulec, ale i jako małe dzieło sztuki.

Relacje

Otaczamy naszych Klientów opieką, służąc pomocą oraz dobrą radą przez cały okres współpracy. Wierzymy, że dobre relacje międzyludzkie to podstawa udanej długotrwałej kooperacji w pracy i poza nią. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poznając go i wkładając w wykonanie jego zlecenia całe serce. Naczelną zasadą naszej firmy jest zadowolenie Zleceniodawcy.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym. W zakładzie posiadamy m.in. oklejarki, piły formatowe, prasę do fornirowania (do tej pory jedyną w regionie) oraz urządzenia do spawania i obróbki mechanicznej. Dzięki temu w naszej stolarni można poddawać obróbce drewno litowe, forniry oraz wszystkie materiały drewnopodobne i drewnopochodne. 

Lat

Zadowolonych klientów

Wkręconych śrub

Kontakt

Telefon

793 490 046

Adres

Zakopiańska 6

64-920 Piła