6 pomysłów na aranżację TV

19 czerwca, 2021

W dzisiejszych czasach telewizory często znajdują się na ścianach, ale jeśli chodzi o decyzję, jak chcesz stworzyć idealną ścianę TV, może być wyzwaniem, aby wybrać właściwe miejsce i odpowiedni układ. Oto 6 różnych sposobów jak można stworzyć ścianę TV, która sprawia, że stylowo i wygodnie obejrzysz mecz… albo cokolwiek innego. 😉

1. Otocz ją schowkami

Otoczenie telewizora wbudowanym schowkiem rozwiązuje dwa problemy naraz – tworzysz wygodne miejsce na niektóre z Twoich najcenniejszych rzeczy i możesz oprawić telewizor w półki o odpowiednim rozmiarze.

Kwadratowe półki otaczają telewizor i wnoszą kolor do tej całej białej ściany półek.

2. Opraw go w ramkę

Obramowanie telewizora ramką sprawia, że telewizor wyróżnia się, a jednocześnie wygląda, jakby był dokładnie tam, gdzie jego miejsce.

Cienkie drewniane listwy zostały wycięte w celu obramowania telewizora i listwy dźwiękowej, aby uczynić je głównym elementem w pokoju widocznym poniżej.

3. Wpuść go w ścianę

Ustawienie telewizora prosto w ścianę i sprawienie, by leżał równo z resztą ściany, tworzy wokół niego ramę, która sprawia, że wygląda on jak dzieło sztuki. Umieszczenie go nieco głębiej w ścianie również sprawia, że telewizor jest mniej oczywisty, gdy nie jest włączony, zabierając uwagę z dala od telewizora i pozwalając innym szczegółom w pokoju wyróżniać się bardziej.

 4. Spraw, by telewizor był w centrum uwagi

Minimalny wyświetlacz ścienny, w którym telewizor jest głównym punktem pomieszczenia i jest otoczony tylko kilkoma małymi obiektami lub w ogóle niczym, to świetny sposób na powieszenie telewizora na ścianie bez rozpraszania uwagi. To utrzymuje projekt prosty i eliminuje rozproszenia podczas oglądania programów i filmów.

Duży telewizor w tym minimalnym salonie jest punktem centralnym w tym pokoju.

5. Zrób z niego część ściany galerii

Powieszenie telewizora wśród dzieł sztuki pomaga ukryć telewizor i sprawia, że ściana galerii wygląda na bardziej wypełnioną. Telewizor i soundbar zarówno dodają do wyświetlacza ściany galerii i sprawiają, że wyświetlacz wygląda bardziej celowo.

Telewizor i soundbar wiszące na tej ścianie pasują do reszty dzieł sztuki na ścianie.

6. Ukryj go

Być może nie chcesz, aby telewizor był w centrum uwagi w Twojej przestrzeni. Jeśli tak jest, powieś go w miejscu, gdzie można go łatwo zakryć drzwiami przesuwnymi, dziełem sztuki lub zasłoną. Dzięki temu telewizor będzie łatwo dostępny, ale nie będzie rzucał się w oczy przez większość czasu, kiedy nie jest używany.

Ten telewizor znika całkowicie za panelem, który wtapia się w ścianę, gdy jest zamknięty.

Powiązane posty

10 pomysłów na dekorację ścian

10 pomysłów na dekorację ścian

Szukasz pomysłów na dekorację ścian, aby odświeżyć swoją przestrzeń? Ściany są pełne możliwości - a kilka dodatków może sprawić, że dom będzie wyglądał całkowicie inaczej. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem sztuki, entuzjastą przyrody, czy miłośnikiem...

Style Wnętrz: Współczesny

Style Wnętrz: Współczesny

Style Wnętrz to seria, w której będziemy zagłębiać się w to, co sprawia, że popularne style projektowania wnętrz są tak popularne. Będziemy odkrywać czym one są, filozofię i historię za nimi stojącą oraz wskazówki jak osiągnąć tę specyficzną estetykę. Dziś będziemy...

19 pomysłów na wielkanocne dekoracje

19 pomysłów na wielkanocne dekoracje

Te pomysły na dekoracje wielkanocne sprawią, że pierwsze święta w tym roku będą wyjątkowe! Wprowadź trochę słońca i energii nowej pory roku do swojego domu dzięki naszym pomysłom na wielkanocne dekoracje. Skorzystaj z naszego przewodnika, aby uzyskać tradycyjny...

Kontakt

Telefon

793 490 046

Adres

Zakopiańska 6

64-920 Piła